agent_profile

InfoProna Puka

Prona në Puke dhe periferi. Shitblerje dhe qera, apartamente, vila, lokale, zyra, magazina, kapanone industriale, toka - troje komplekse turistike dhe rezidenciale

Telefon: 00355698095095 Email: ippuka@infoprona.com

 Agjenti i pronës

Ne shitje 1+1 rruga… Në shitje
34,000 €

Ne shitje 1+1 rruga Teodor Keko tek Unaza Re Nr.TR 0088 A1

rr Teodor Keko,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 60 m2
1
1
1640 Klikime

Detaje

Apartament me qera rruga… Me qera
350 €

Apartament me qera rruga Durresit Nr.TR 0032 A1

Qender,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 60 m2
1
1
1294 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
76,000 €

Shitet apartament 2+1 prane mozaikut te Tiranes Nr.TR 0263 A2

Rruga Naim Frasheri,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 83 m2
1
2
2815 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
75,000 €

Shitet apartament 2+1 te gjimnazi Partizani Nr.TR 0264 A2

Rruga Bilal Konxholli,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 74 m2
1
2
2573 Klikime

Detaje

Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
52,000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Garden City Nr.TR 0054 A2

rruga Allaman Derveshi,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 85 m2
1
2
1727 Klikime

Detaje

Vile me qera ne zonen… Me qera
2,500 €

Vile me qera ne zonen Tirana Re Nr.TR 0018 VR

rruga Bilal Golemi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 150 m2
5
8
2235 Klikime

Detaje

Jepet vile me qera per… Me qera
1,500 €

Jepet vile me qera per banim dhe biznes Nr.TR 0008 VR

Autostrada Tirane-Durres,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 1000 m2
2
3
1177 Klikime

Detaje

Jepet ambjent me qera… Me qera
750 €

Jepet ambjent me qera prane stacionit te trenit Nr.TR 0078 KR

Rruga Haxhi Dalliu,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 60 m2
2
2
1203 Klikime

Detaje

Shitet Apartament 3+1… Në shitje
155,000 €

Shitet Apartament 3+1 zona Freskut Nr.TR 0017 A3

pranë Teleferikut,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 140 m2
2
3
2281 Klikime

Detaje