agent_profile

Info Tirana 1

Shitje blerje qera, apartamente, vila, lokale, zyra, magazina, kapanone, toka - troje. Prona ne Tirane

Telefon: +355 66 222 7777 Email: kontakt@infoprona.com

 Agjenti pronave

Shitet apartament 2+1… Shitur
60,000 €

Shitet apartament 2+1 perballe ministrise se jashtme Nr.2A 0042

tek Materniteti iRi,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 73 m2
1
2
444 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
79,420 €

Shitet apartament 2+1 prane mozaikut te Tiranes Nr.TR 0263 A2

Rruga Naim Frasheri,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 83 m2
1
2
1399 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
75 €

Shitet apartament 2+1 te gjimnazi Partizani Nr.TR 0264 A2

Rruga Bilal Konxholli,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 74 m2
1
2
1447 Klikime

Detaje

Vile me qera ne zonen… Me qera
2,500 €

Vile me qera ne zonen Tirana Re Nr.TR 0018 VR

rruga Bilal Golemi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 150 m2
5
8
930 Klikime

Detaje

Shitet apartament 3+1… Në shitje
192,000 €

Shitet apartament 3+1 prane stadiumit Dinamo Nr.TR 0065 A3

Rruga Emin Duraku,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 160 m2
2
3
917 Klikime

Detaje

Jepet vile me qera per… Me qera
1,500 €

Jepet vile me qera per banim dhe biznes Nr.TR 0008 VR

Autostrada Tirane-Durres,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 1000 m2
2
3
379 Klikime

Detaje

shitet 2+1 ne rrrugen… Në shitje
88,000 €

shitet 2+1 ne rrrugen Frosina Plaku Nr.TR 0055 A2

rruga Frosina Plaku,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 70 m2
1
2
340 Klikime

Detaje

Jepet ambjent me qera… Me qera
750 €

Jepet ambjent me qera prane stacionit te trenit Nr.TR 0078 KR

Rruga Haxhi Dalliu,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 60 m2
2
2
455 Klikime

Detaje

Jepet ambjent me qera… Me qera
500 €

Jepet ambjent me qera Komuna Parisit Nr.TR 0076 KR

Rruga Medar Shtylla,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 100 m2
1
2
314 Klikime

Detaje