agent_profile

Lubjano Bushi

Me nje eksperience disa vjecare ne sektorin e shitjeve, negocioj me transparence dhe profesionalizem per arritjen e marreveshjes me te mire per pronen tuaj. Pershkushtimi eshte investimi me i mire

Telefon: +355662050022 Email: lubjano.bushi@infoprona.com

 Agjenti pronave

Shitet Apartament 2+1… Në shitje
78,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Durres Nr.2A 0109

Muzeu i Deshmoreve,Bashkia Durrës

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 120 m2
2
2
1042 Klikime

Detaje

Shitet Toke ne Hamallaj Në shitje
144,000 €

Shitet Toke ne Hamallaj Nr.0052

Hamallaj,Bashkia Durrës

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 9 acre
N/A
N/A
502 Klikime

Detaje

Shitet Vile ne Sauk Në shitje
200,000 €

Shitet Vile ne Sauk Nr.V0023

Sauk,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 420 m2
3
6
625 Klikime

Detaje

Shitet Bar Kafe ne Don… Në shitje
180,000 €

Shitet Bar Kafe ne Don Bosko Nr.B 0057

Don Bosko,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 120 m2
0
0
1930 Klikime

Detaje

Aprtament 2+1 ne shitje… Në shitje
45,000 €

Aprtament 2+1 ne shitje tek Astiri Nr.2A 0073

zona Astirit,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 88 m2
1
2
1139 Klikime

Detaje

Apartament luksoz me… Me qera
500 €

Apartament luksoz me qera tek rruga Elbasanit Nr.2R 0036

Stadiumi Qemal Stafa,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 120 m2
1
2
738 Klikime

Detaje

Shitet 1+1 te zona 21… Në shitje
65,700 €

Shitet 1+1 te zona 21 Dhjetori Nr.2A 0084

zona rrugës Muhamet Gjollesha,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 80 m2
1
1
894 Klikime

Detaje

ne shitje 1+1 tek Kompleksi… Në shitje
38,000 €

ne shitje 1+1 tek Kompleksi Leonora Nr.1A 0072

kompleksi leonora,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 50 m2
1
1
740 Klikime

Detaje

Shitet 2+1 tek kopshti… Në shitje
109,000 €

Shitet 2+1 tek kopshti zoologjik Nr.2A 0093

kopshti zoologjik,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 109 m2
2
2
554 Klikime

Detaje