agent_profile

Lubjano Bushi

Me nje eksperience disa vjecare ne sektorin e shitjeve, negocioj me transparence dhe profesionalizem per arritjen e marreveshjes me te mire per pronen tuaj. Pershkushtimi eshte investimi me i mire

Telefon: +355675202580 Email: lubjano.bushi@infoprona.com

 Agjenti pronave

Shitet 2+1 tek kopshti… Në shitje
109,000 €

Shitet 2+1 tek kopshti zoologjik Nr.2A 0093

kopshti zoologjik,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 109 m2
2
2
518 Klikime

Detaje

Shtepi 1+1 ne shitje… Në shitje
58,500 €

Shtepi 1+1 ne shitje tek rruga e Kavajes Nr.1A 0074

te ish Parku Autobuzave,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 65 m2
1
1
564 Klikime

Detaje

Apartament ne shitje… Në shitje
92,000 €

Apartament ne shitje tek 21 Dhjetori Nr.2A 0132

tek shkolla Sabaudin Gabrani,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 88 m2
1
2
572 Klikime

Detaje

Vile me qera në Tiranë Me qera
1,500 €

Vile me qera në Tiranë Nr.R 0002

zona Qytet Studenti,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqa: 420 m2
6
6
923 Klikime

Detaje

2+1 ne shitje tek Rr.… Në shitje
93,600 €

2+1 ne shitje tek Rr. Muhamet Gjollesha Nr.2A 0149

tek Universiteti Europian,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 110 m2
2
2
365 Klikime

Detaje

shitet 2+1 mbrapa UET Në shitje
100,000 €

shitet 2+1 mbrapa UET Nr.2A 0150

tek Universiteti Europian,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 114 m2
2
2
537 Klikime

Detaje

Jepet me qera 1+1 tek… Me qera
300 €

Jepet me qera 1+1 tek 21 Dhjetori Nr.2R 0041

Pranë Hotel Mondial,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 78 m2
1
1
744 Klikime

Detaje

Jepet me qera apartament… Me qera
400 €

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i zi Nr.2R 0041

zona Zogu Zi,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 128 m2
2
2
642 Klikime

Detaje

Shitet Apartament 2+1… Në shitje
60,000 €

Shitet Apartament 2+1 tek rruga Irfan Tomini Nr.2A 0148

pranë Hotel Diplomat 2,Tiranë

Tipi: Apartamente
Sipërfaqa: 75 m2
1
2
634 Klikime

Detaje