agent_profile

Lubjano Bushi

Me nje eksperience disa vjecare ne sektorin e shitjeve, negocioj me transparence dhe profesionalizem per arritjen e marreveshjes me te mire per pronen tuaj. Pershkushtimi eshte investimi me i mire

Telefon: +355662050022 Email: lubjano.bushi@infoprona.com

 Agjenti pronave

Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
52,000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek Garden City Nr.0045

tek Kompleksi Garden City,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 85 m2
1
2
666 Klikime

Detaje

Apartament okazion 38… Në shitje
38,000 €

Apartament okazion 38 000 Euro Nr.1A0039

në Kamëz,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 82 m2
1
1
1058 Klikime

Detaje

Per shitje Bar Kafe Në shitje
62,000 €

Per shitje Bar Kafe Nr.B 0027

Kompleksi Garden City,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 38 m2
0
0
360 Klikime

Detaje

Shitet biznesi ne Laprake Në shitje
40,000 €

Shitet biznesi ne Laprake Nr.B 0036

Pranë Kompleksit Gintash,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 90 m2
0
0
483 Klikime

Detaje

Shitet Apartament 3+1… Në shitje
155,000 €

Shitet Apartament 3+1 Nr.3A.0017

pranë Teleferikut,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 140 m2
2
3
762 Klikime

Detaje

Apartament ne shitje… Në shitje
57,400 €

Apartament ne shitje 1+1 Nr.1A 0043

pranë Kompleksit Colombo,Bashkia Kavajë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 76 m2
1
1
354 Klikime

Detaje

Dyqan ne shitje Në shitje
130,000 €

Dyqan ne shitje Nr.B0017

Rr e Durresit,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 30 m2
0
0
890 Klikime

Detaje

Shitet 2+1 te qendra… Në shitje
89,192 €

Shitet 2+1 te qendra Kristal Nr.2a 0080

Komuna e Parisit,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 111 m2
2
2
1481 Klikime

Detaje

Shitet Apartament prane… Në shitje
158,000 €

Shitet Apartament prane Kodres se Diellit Nr.4A 0001

pranë Rezidencës Kodra Diellit,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 196 m2
2
3
763 Klikime

Detaje