agent_profile

InfoProna Elbasan

Me një eksperiencë dhjetra vjeçare në sektorin e shitjeve, ju garantoj suksesin tuaj në arritjen e ndërmjetësimeve më të mira për qera, shitje dhe blerje pronash

Telefon: 069 80 95 095 Email: evanmilo123@infoprona.com

 Agjenti i pronës

Vilë për shitje në… Shitur
187,000 €

Vilë për shitje në Dajt Nr.TR 0044 V

në Priskë,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 220 m2
2
4
5074 Klikime

Detaje

Vile ne shitje Sauk Në shitje
255,000 €

Vile ne shitje Sauk Nr.TR 0005 V

Vilat Amerikane,Tirana

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 400 m2
4
6
2364 Klikime

Detaje

Shitet vile 2 kateshe… Në shitje
230,000 €

Shitet vile 2 kateshe ne Sauk Nr.TR 0005 BT

tek Senatoriumi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 500 m2
3
4
2406 Klikime

Detaje

Shitet apartament ne… Në shitje
224,130 €

Shitet apartament ne bllok Nr.TR 0016 A3

tek shkolla 11 Janari,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 133 m2
1
3
4466 Klikime

Detaje

Shiten Apartament 3+1,… Në shitje
650,000 €

Shiten Apartament 3+1, Market, Magazine, Zyre dhe Garazh Nr.FR 0003 B

Rruga Jakov Xoxa,Bashkia Fier

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 312 m2
0
0
2201 Klikime

Detaje

Shitet toke truall,… Në shitje
180,000 €

Shitet toke truall, shtepi, biznes ne Fier Nr.FR 0040 BT

Seman,Fier

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 0 m2
0
0
1935 Klikime

Detaje

Shitet nje apartament… Shitur
22,000 €

Shitet nje apartament 1+1, 22,000euro ne Fier Nr.FR 0117 A1

Fier,Fierit

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 56 m2
1
1
1803 Klikime

Detaje

Shitet banese me truall… Në shitje
130,000 €

Shitet banese me truall 130,000 euro Nr.TR 0009 BT

Porcelan,Tiranë

Tipi: Banesa
Sipërfaqja: 380 m2
1
2
1707 Klikime

Detaje

Shitet vile 3 kateshe… Në shitje
160,000 €

Shitet vile 3 kateshe ne Laprake Nr.TR 0015 V

zona Laprakës,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 300 m2
3
6
1769 Klikime

Detaje