All Featured

Ne rrugen e re te Rinasit… Në shitje
160,000 €

Ne rrugen e re te Rinasit SHITET 2.000 m2 toke. Nr.TR 0132 TT

rruga e Aeroportit,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2000 acre
N/A
N/A
416 Klikime

Detaje

Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
44,000 €

Apartament 2+1 ne shitje, Durres ! Nr.DR 5131 A2

Kasem Durresi,Durres

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 103 m2
1
2
525 Klikime

Detaje

Shitet dhe jepet me… Shitje & Qera
525,000 €

Shitet dhe jepet me Qera Njesi Sherbimi prane Astirit Nr.TR 0164 K

Rruga Teodor Keko,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 150 m2
0
0
343 Klikime

Detaje

Ne qender te Tiranes… Në shitje
185,000 €

Ne qender te Tiranes shitet apartament 3+1 Nr.TR 0084 A3

rruga Barrikadave,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 130 m2
2
3
386 Klikime

Detaje

Jepet Apartament 2+1… Shitur
400 €

Jepet Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi Nr.TR 0092 AR2

Zogu i Zi,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 101 m2
2
2
604 Klikime

Detaje

Shitet apartament 3+1… Në shitje
102,000 €

Shitet apartament 3+1 prane Botanikut Nr.TR 0083 A3

Shkëlqim Fusha,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 130 m2
2
3
1391 Klikime

Detaje

Apartament 2+1 per shitje… Në shitje
77,000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha Nr.TR 0345 A2

rruga Muhamet Gjollesha,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 63 m2
1
2
495 Klikime

Detaje

Dubleks per shitje prane… Shitje & Qera
300,000 €

Dubleks per shitje prane Kompleksit Dinamo Nr.TR 0080 A3

Rruga Liman Kaba,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 300 m2
3
3
377 Klikime

Detaje

Apartament ne shitje… Në shitje
71,000 €

Apartament ne shitje mbrapa Evropianit Nr.TR 0182 A1

Rruga Sali Butka,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 71 m2
1
1
811 Klikime

Detaje