All Featured

Jepet ambjent me Qera… Me qera
380 €

Jepet ambjent me Qera tek Bulevardi Bajram Curri Nr.TR 0121 KR

Bulevardi Bajram Curri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 57 m2
0
0
286 Klikime

Detaje

SHITET VILE PRANE INSTITUTIT… Në shitje
Price negotiable

SHITET VILE PRANE INSTITUTIT BUJQESOR Nr.TR 0053 V

rruga murat paci,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 950 m2
8
8
417 Klikime

Detaje

Tek Fresku SHITET apartament… Në shitje
60,000 €

Tek Fresku SHITET apartament 2+1 Nr.TR 0366 A2

rruga Sh 54,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 101 m2
1
2
239 Klikime

Detaje

SHITET apartament 2+1… Në shitje
80,000 €

SHITET apartament 2+1 ne Durres Nr.DR 0367 A2

rruga Maliq Muca,Bashkia Durrës

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 117 m2
2
2
299 Klikime

Detaje

Shitet dhe jepet me… Shitje & Qera
138,000 €

Shitet dhe jepet me Qera ambjent tek Bulevardi Zogu i Pare Nr.TR 0109 K

zona Bulevardi Zogu I,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 55 m2
0
0
258 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
93,000 €

Shitet apartament 2+1 dubleks tek Astiri Nr.TR 0318 A2

Rruga Teodor Keko,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 129 m2
2
2
652 Klikime

Detaje

Jepet me QERA apartament… Me qera
450 €

Jepet me QERA apartament 2+1 tek Ish-Ekspozita Nr.TR 0095 AR2

Bulevardi Zhan D`ark,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 112 m2
2
2
310 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Në shitje
75,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Astiri Nr.TR 0358 A2

Rruga Aleksandri i Madh,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 94 m2
2
2
704 Klikime

Detaje

SHITET Apartament 3+1… Në shitje
83,000 €

SHITET Apartament 3+1 ne Durres Nr.TR 0086 A3

Rr. LIburnika,Bashkia Durrës

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 104 m2
2
3
582 Klikime

Detaje