All Recent

Jepet me QERA zyre 50… Me qera
550 €

Jepet me QERA zyre 50 m2 prane Myslym Shyrit Nr.TR 0096 KR

Sami Frasheri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 50 m2
0
0
60 Klikime

Detaje

Shitet apartament 1+1… Në shitje
38,000 €

Shitet apartament 1+1 ne krah te Maternitetit te Ri Nr.TR 0144 A1

Rruga Sitki Cico,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 58 m2
1
1
250 Klikime

Detaje

Jepet me qera ambjent… Me qera
600 €

Jepet me qera ambjent 3+1 per zyra, sip.120 m2 ne qender… Nr.3 AR 0002

Zef Jubani,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 120 m2
2
3
49 Klikime

Detaje

Shitet 3+1 te kompleksi… Në shitje
127,000 €

Shitet 3+1 te kompleksi HOMEPLAN, pas Inxhinierise se Ndertimit Nr.3 AR 0001

Frosina Plaku,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 130 m2
2
3
52 Klikime

Detaje

Shitet apartamente 1+1… Në shitje
35,000 €

Shitet apartamente 1+1 dhe 2+1 Nr.1 A 00001

Casa Italia,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 64 m2
1
1
251 Klikime

Detaje

Jepet me qera ambjent… Me qera
1,300 €

Jepet me qera ambjent 3+1 ne qender prane Gardes Nr.TR 0022 AR3

Rruga Ibrahim Rugova,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 130 m2
2
3
83 Klikime

Detaje

Jepet me QERA hotel… Me qera
27,000 €

Jepet me QERA hotel ne Sarande Nr.SR 0004 BR

Turizmi Kanali i Cukes,Sarande

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 2500 m2
0
0
198 Klikime

Detaje

SHITET apartament 2+1… Në shitje
98,000 €

SHITET apartament 2+1 tek kopeshti zoologjik Nr.TR 0310 A2

tek Kopeshti Zoologjik,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 102 m2
2
2
569 Klikime

Detaje

Shitet ndertese funksionale… Në shitje
950,000 €

Shitet ndertese funksionale dhe truall ne Kamez Nr.TR 0147 K

Kamez,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 2700 m2
0
0
176 Klikime

Detaje