All Në shitje

Shitet toka 446m2 ngjitur… Në shitje
111,500 €

Shitet toka 446m2 ngjitur me ujvara ne qender te Borsh Nr.VL 0116 TT

Borsh,Borsh

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 446 acre
N/A
N/A
58 Klikime

Detaje

Shitet Toke Në shitje
250,000 €

Shitet Toke Nr.T 0014 D

Prane Universitetit, Spitalle,Bashkia Durrës

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 10000 acre
N/A
N/A
270 Klikime

Detaje

Apartament ne Vollga Shitur
Price negotiable

Apartament ne Vollga Nr.1A 0041 D

Vollga,Durres

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 65 m2
1
2
412 Klikime

Detaje

Shitet 2+1 ne rrugen… Në shitje
65,000 €

Shitet 2+1 ne rrugen 5 Maji Nr.TR 0186 A2

Tek Concord center,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 93 m2
2
2
434 Klikime

Detaje

SHITET ap.2+1 tek Diplomat… Shitur
85,000 €

SHITET ap.2+1 tek Diplomat 2 Nr.2A 0294

pranë Hotel Diplomat 2,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 105 m2
2
2
139 Klikime

Detaje

Apartament ne shitje Në shitje
57,000 €

Apartament ne shitje Nr.2A 0093 D

Prane Ish Rajonit,Durresit

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 98 m2
1
2
195 Klikime

Detaje

Shitet biznesi. Stalle… Në shitje
130,000 €

Shitet biznesi. Stalle dhe toke ne Lushnje Nr.LU 0010 B

Autostrada Rrogozhine Lushnje,Lushnje

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2200 acre
N/A
N/A
84 Klikime

Detaje

SHITET apartament 2+1… Shitur
75,000 €

SHITET apartament 2+1 tek Mine Peza Nr.TR 0193 A2

Mine Peza,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 74 m2
1
2
731 Klikime

Detaje

SHITET dyqan prane prokurorise… Shitur
55,000 €

SHITET dyqan prane prokurorise se Tiranes Nr.TR 0021 K

Prokuroria e Tiranes,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 35 m2
0
0
343 Klikime

Detaje