All Shitje & Qera

SUPER VILE NE SAUK PER… Shitur
1,200,000 €

SUPER VILE NE SAUK PER QERA DHE SHITJE Nr.TR 0072 V

Sauk,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 800 m2
5
11
791 Klikime

Detaje

SHITET dhe jepet me… Shitje & Qera
80,000 €

SHITET dhe jepet me Qira kati i pare i nje Vile ne Shkoze Nr.TR 0061 VR

Shkoze,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 300 m2
1
2
1016 Klikime

Detaje

Shitet apartament 2+1… Shitje & Qera
74,000 €

Shitet apartament 2+1 Kopeshti Zoologjik Nr.1

rruga Mehdi Frasheri,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 85 m2
2
2
774 Klikime

Detaje

Shitet dhe jepet me… Shitur
100,000 €

Shitet dhe jepet me Qera apartament 3+1 ne Myslym Shyri Nr.TR 0124 A3

Myslym Shyri,Tiranë

Tipi: Apartament
Sipërfaqja: 106 m2
1
4
996 Klikime

Detaje

SHITET OSE JEPET ME… Shitje & Qera
100,000 €

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL Nr.TR 0228 K

Nikolla Jorga,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 62 m2
0
0
769 Klikime

Detaje

SHITET/QERA njesi sherbimi… Shitje & Qera
260,000 €

SHITET/QERA njesi sherbimi prane Vasil Shantos Nr.TR 0212 K

vasil shanto,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 100 m2
0
0
1073 Klikime

Detaje

SUPER OKAZION- SHITET… Shitje & Qera
250,000 €

SUPER OKAZION- SHITET BIZNES OSE JEPET ME QERA Nr.TR 2003 B

Rruga Shyqyri Brari,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 170 m2
0
0
2183 Klikime

Detaje

Shitet/Qera dyqan tek… Shitje & Qera
72,000 €

Shitet/Qera dyqan tek Komuna e Parisit Nr.TR 0174 K

Rrapo Hekali,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 70 m2
0
0
1143 Klikime

Detaje

Per shitje ose me qera… Shitje & Qera
270,000 €

Per shitje ose me qera toke me ndertese ne Prush Nr.TR 0050 BT

Prush,Tiranë

Tipi: Toka/ Troje
Sipërfaqja: 2500 acre
N/A
N/A
1498 Klikime

Detaje