All Vila

Jepet me qira Papafingo… Me qera
400 €

Jepet me qira Papafingo pran Pazarit te Ri Nr.TR 0063 VR

Sheshi Avni Rustemi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 110 m2
3
3
464 Klikime

Detaje

OKAZION: SHITET Vile… Në shitje
120,000 €

OKAZION: SHITET Vile 3 kateshe ne Durres Nr.DR2003V

Rruga Sul Zalla,Bashkia Durrës

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 300 m2
4
11
494 Klikime

Detaje

SHITET dhe jepet me… Shitur
500,000 €

SHITET dhe jepet me QERA Vile ne Selite Nr.TR 0064 V

Gjin Gjergji,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 220 m2
3
6
507 Klikime

Detaje

SUPER VILE NE SAUK PER… Shitur
1,200,000 €

SUPER VILE NE SAUK PER QERA DHE SHITJE Nr.TR 0072 V

Sauk,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 800 m2
5
11
325 Klikime

Detaje

SHITET SUPER VILE NE… Në shitje
1,300,000 €

SHITET SUPER VILE NE SAUK Nr.TR 0071 V

autostrada tirane-elbasan,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 620 m2
6
11
560 Klikime

Detaje

SHITET dhe jepet me… Shitje & Qera
80,000 €

SHITET dhe jepet me Qira kati i pare i nje Vile ne Shkoze Nr.TR 0061 VR

Shkoze,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 300 m2
1
2
543 Klikime

Detaje

Jepet Vile me QERA prane… Me qera
2,000 €

Jepet Vile me QERA prane Tegut Nr.TR 0060 VR

Tegu,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 300 m2
4
6
408 Klikime

Detaje

SUPER VILE PER SHITJE… Në shitje
480,000 €

SUPER VILE PER SHITJE DURRES ! Nr.1

Rruga Ismail Qemali,Durres

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 740 m2
4
12
520 Klikime

Detaje

Shitet Okazion Vile… Shitur
200,000 €

Shitet Okazion Vile ne Selite Nr.0070 V

rruga ilia dilo sheperi,Tiranë

Tipi: Vila
Sipërfaqja: 395 m2
3
6
428 Klikime

Detaje