All Komerciale

Jepet me QERA zyre moderne… Me qera
750 €

Jepet me QERA zyre moderne 80 m2 Nr.TR 0097 KR

Bulevardi Gjergj Fishta,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 80 m2
0
0
49 Klikime

Detaje

Jepet me QERA zyre 50… Me qera
550 €

Jepet me QERA zyre 50 m2 prane Myslym Shyrit Nr.TR 0096 KR

Sami Frasheri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 50 m2
0
0
51 Klikime

Detaje

Jepet me QERA hotel… Me qera
27,000 €

Jepet me QERA hotel ne Sarande Nr.SR 0004 BR

Turizmi Kanali i Cukes,Sarande

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 2500 m2
0
0
187 Klikime

Detaje

Shitet ndertese funksionale… Në shitje
950,000 €

Shitet ndertese funksionale dhe truall ne Kamez Nr.TR 0147 K

Kamez,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 2700 m2
0
0
167 Klikime

Detaje

Ambjent komercial per… Me qera
1,500 €

Ambjent komercial per qera Nr.TR 0090 KR

Tek Astiri,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 250 m2
0
0
266 Klikime

Detaje

SHITET dyqan prane prokurorise… Shitur
55,000 €

SHITET dyqan prane prokurorise se Tiranes Nr.TR 0021 K

Prokuroria e Tiranes,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 35 m2
0
0
343 Klikime

Detaje

SHITET dyqan te rruga… Në shitje
140,000 €

SHITET dyqan te rruga thesarit Nr.TR 0123 K

zona e freskut,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 84 m2
0
0
94 Klikime

Detaje

JEPET ME QIRA AMBJENT… Me qera
500 €

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL Nr.TR 0091 KR

rruga Kavajes,Tirana

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 70 m2
0
0
137 Klikime

Detaje

Shitet ambjent i gateshem… Në shitje
100,000 €

Shitet ambjent i gateshem per lokal Nr.TR 0143 K

te Pallati me shigjeta,Tiranë

Tipi: Komerciale
Sipërfaqja: 49 m2
0
0
95 Klikime

Detaje