Shitet Apartamenti 1+1 në Durrës !

 • 50.000€
Lagjja 4 Durrës

Overview

Property ID: DR1166
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe pozicionohet në katin e 2-te të banimit . Ndodhet në një zone mjaft të mire, siç është lagjja 4, pra përballë qendres tregtare Bluestar . Apartamenti organizohet nga nje dhomë pritje e kuzhinë, nje dhomë gjumi, një tualet si dhe një ballkon .

Çmimi : 50,000 euro

Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni : Cel – 0698095095

 • Address Lagjja 4 Durrës
 • City Durrës
 • State/county Durres country
 • Zip/Postal Code 2001
 • Area Përgballe Bluestar
 • Country Albania

Details

Updated on June 23, 2023 at 10:11 am
 • Property ID: DR1166
 • Price: 50.000€
 • Property Size: 74 m²
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
 • Property Tax
 • Home Insurance
 • PMI
%

Contact Information

View Listings
quickfastsolutions
 • quickfastsolutions

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
quickfastsolutions
 • quickfastsolutions