Shitet Apartamenti 2+1 në Durrës

 • 130.000€
Lagjja 5, Durres

Overview

Property ID: DR2030
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 124

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen 5, Durrës .
Apartamenti  ka një sipërfaqe prej 124 m2 shtëpi, dhe 76 m2 verandë dhe pozicionohet  në katin e  9 të banimit   .
Është i organizuar nga korridori i cili bën shpërndarjen e dhomave, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhinë  + dhomë pritje dhe verandë .

Çmimi : 130.000 euro
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni:
Kontakti: 0694095095

 • Address Lagjja 5, Durres
 • City Durrës
 • State/county Durres
 • Zip/Postal Code 2001
 • Area Stadiumi
 • Country Albania

Details

Updated on June 21, 2023 at 11:31 am
 • Property ID: DR2030
 • Price: 130.000€
 • Property Size: 124 m²
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
 • Property Tax
 • Home Insurance
 • PMI
%

Contact Information

View Listings
quickfastsolutions
 • quickfastsolutions

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
quickfastsolutions
 • quickfastsolutions